It seams that you haven't connected with your Twitter account
16 October, 2019
PočetnaSport i rekreacija osoba sa invaliditetom

Svetsko prvenstvo u parastreljaštvu u Sidneju nastavljeno je danas takmičenjem vazdušnom puškom u kategoriji SH1. Srbiju je predstavljao Laslo Šuranji, koji je zauzeo 10.

Reprezentacija Srbije u gađanju vazdušnom puškom iz ležećeg stava (kategorija SH2) odbranila je titulu ekipnog šampiona planete četvrtog dana Svetskog prvenstva u parastreljaštvu u

Srpski paraolimpijac Laslo Šuranji osvojio je sedmo mesto u gađanju malokalibarskom puškom iz trostava u kategoriji SH1 trećeg dana Svetskog prvenstva u parastreljaštvu u

Drugog dana Svetskog prvenstva u parastreljaštvu na vatrenu liniju izašla su dvojica srpskih reprezentativaca. Dejan Jokić zauzeo je 10, a Dragan Ristić 17. mesto

Srpski reprezentativac Živko Papaz osvojio je srebrnu medalju u gađanju malokalibarskim sport pištoljem prvog dana Svetskog prvenstva u parastreljaštvu u Sidneju. Borba za medalje

Naši sportisti sa invaliditetom još jednom su nas obradovali svojim nastupom i ostvarenim rezultatima u međunarodnoj konkurenciji. Na „Sportskim igrama Oaze“ u Sarajevu, zapaženoj

Klub sedeće odbojke SMEČ trijumfovao je na na 13. međunarodnom turniru u sedećoj odbojci koji je u organizaciji odbojkaškog kluba invalida Derventa održan u

U subotu, 28. septembra 2019. godine, na stazi „ Ušće” (start kod spomenika „Večna vatra”) održava se Kup u parabiciklizmu u organizaciji Sportskog saveza