PERUNIČIĆ POSETIO SSOSIB, PODRŠKA SPORTISTIMA SA INVALIDITETOM

Last Updated: 02/07/2020AutorTags:

Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograda u svojim prostorijama u Sportskom centru „Olimp Zvezdara“ bio je domaćin Predragu Peruničiću, državnom sekretaru u Ministarstvu omladine i sporta Vlade Republike Srbije.
Jedan od velikana našeg sporta i ugledni sportski radnik iskoristio je priliku da se još bolje upozna sa uslovima rada saveza, koji ove godine obeležava 50 godina svog postojanja, kao i sa planovima razvoja sporta u našem gradu, kada su osobe sa invaliditetom u pitanju i njihovim pripremama za učešće na Paraolimpijskim igrama u Tokiju iduće godine.
Dolazak legende jugoslovenskog i srpskog rukometa veliko je priznanje za SSOSIB, ujedno predstavlja nastavak razumevanja i podrške koju sportu osoba sa invaliditetom pružaju država i grad Beograd.