It seams that you haven't connected with your Twitter account
16 October, 2019
PočetnaBasket 3×3

Muška 3x3 reprezentacija do 23 godine osvojila je bronzanu medalju na FIBA 3x3 U23 Svetskom prvenstvu koje je održano u kineskom gradu Landžu. Ekipa

Reprezentacija Srbije u 3x3 košarci u kategoriji do 23 godine optutovala je u kineski grad Lanžu, gde će od 2. do 6. oktobra 2019.

Muška juniorska 3h3 reprezentacija Srbije nije uspela da ponovi uspeh od prošle godine (osvajanje srebrne medalje) u Tbilisiju, te je završila FIBA U-18 3h3

Muška 3x3 seniorska reprezentacija Srbije, osvajač zlatne medalje na Evropskom prvenstvu u Debrecinu koje je odigrano proteklog vikenda, posetila je danas „Kuću košarke“. Trijumfom

Muška seniorska 3x3 reprezentacija Srbije pobednik je ovogodišnjeg FIBA 3x3 Evropskog prvenstva održanog u mađarskom Debrecinu. Na ovaj način Srbija je odbranila titulu prvaka

Muška seniorska 3h3 reprezentacija Srbije, branilac titule prvaka Evrope, plasirala se u četvrtfinale FIBA 3h3 Evropskog prvenstva koje se od 30.avgusta do 01.septembra održava

Muška seniorska 3h3 reprezentacija Srbije će od 30.avgusta do 01.septembra 2019.godine u mađarskom Debrecinu braniti titulu prvaka Evrope koju je prošle godine osvojila u

Juniorska 3x3 reprezentacija Srbije obezbedila je (već četvrtu godinu zaredom) plasman na FIBA 3x3 U18 Evropsko prvenstvo. Način na koji je ovoga puta to