It seams that you haven't connected with your Twitter account
25 August, 2019

Vesti

Strahinja Stefanović osvojio je prvu medalju za Srbiju na ovogodišnjem Svetskom prvenstvu u kajaku i kanuu sprint. Stefanović je u finalu jednoseda na 200 metara

Penzija! O kako to gordo zvuči kada sa velike scene silaze sportisti, naši uzori, heroji, inspiracija. Bila je čast svedočiti i živeti u epohi jedne

Obavljen je žreb za 49. svetsko seniorsko prvenstvo koje u nedelju, 25. avgusta, počinje u Otenshajmu kraj Linca. Srbija ima takmičare u dvojcu, četvercu, skifu

Ruski strelci obeležili su treći dan mitinga „Velika Nagrada Novog Sada“. Osvojili su dve zlatne medalje, uz veliki broj srebrnih i bronzanih odličja. Naši takmičari

Ženska kadetska reprezetnacija Srbije, igračice rođene 2003. godine i mlađe, zauzela je peto mesto na Evropskom prvenstvu “B” dvizije koje se danas završava u Sofiji

Ženska seniorska reprezentacija Srbije, aktuelni prvak Evrope, zabeležila je maksimalnu pobedu na startu A grupe XXXI EP 2019. u Ankari. Srbija je danas u Areni

Strelci iz Srbije su blistali drugog dana turnira „Velika nagrada Novog Sada“ osvajanjem svih pet zlatnih medalja. Junak dana je Teodora Vukojević , članica „Čika

U poslepodnevnom programu 3. dana Svetskog prvenstva srpski reprezentativci veslali su jedno finale i tri polufinala. Ervin Holpert zauzeo je šesto mesto u finalu jednoseda

U Otenshajmu nadomak Linca u nedelju 25. avgusta počinje najznačajnije takmičenje u veslanju ove godine, važno i zbog toga što će se na 49. svetskom

Humanitarna organizacija za regionalnu podršku osobama sa invaliditetom "Srbija velikog srca" sa sedištem u Velikom Gradištu, koja u okviru svog delovanja sprovodi i program"Iznajmljivači velikog