U „MASTERU“ SE IGRAO STONI TENIS

Last Updated: 15/11/2019AutorTags:

U Sportskom centru „Master“ u Zemunu održano je Prvenstvo Beograda u stonom tenisu za osobe sa invaliditetom.

Učešće je uzelo oko 50 naših sugrađana oba pola, svih uzrasta i vidova invaliditeta, dece i mladih pre svega. Članovi klubova i udruženja, učenici škola, korisnici usluga u ustanovama socijalne, zdravstvene i dečje zaštite sa prostora celog grada, nadmetali su se za zvanje najboljih u ovoj godini, a šampionske titule i zlatne medalje osvojili su: Andrej Malešević (škola „Stefan Dečanski“), Tomislav Martić (udruženje „Živimo zajedno“), Radojka Jovanović (udruženje „Mnro Zvezdara“), Dragan Belanović (Stonoteniski klub invalida Beograda „STIB“), Suzana Mrkonjić (škola „Stefan Dečanski“), Miodrag Stojković (udruženje „Pobednik“), Ognjen Radovanović (Medicinska škola Beograd), Lazar Aliković (škola „Stefan Dečanski“).

Uspešan organizator prvenstva bio je Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograda, uz podršku gradskog Sekretarijata za sport i omladinu. Značaj manifestaciji svojim prisustvom dali su predstavnici Fakulteta za sport Univerziteta „Singidunum“.