SUSRET RATNIH VOJNIH INVALIDA BEOGRADA I TREBINJA

Last Updated: 30/05/2019Autor

Naša prestonica biće sutra domaćin 12. po redu sportskih susreta ratnih vojnih invalida gradova prijatelja – Beograda i Trebinja. Ovo po mnogo čemu jedinstveno sportsko druženje već tradicionalno se organizuje u dve discipline. Na savskom keju između starog mosta i mosta u Brankovoj svoje umeće prikazaće ribolovci, a u isto vreme od 10 časova streljana u Domu ratnih vojnih invalida biće poprište nadmetanja najboljih strelaca. Proglašenje najboljih i uručenje priznanja biće na zajedničkom druženju od 14 časova.

Ovi sportski susreti su od posebnog značaja za grad Beograd, održavaju se u organizaciji Sportskog saveza osoba sa invaliditetom Beograda, uz podršku i pomoć grada Beograda, Sekretarijata za sport i omladinu. Ugledu manifestacije doprineće i brojni gosti, među kojima će se naći i predstavnici Streljačkog saveza BiH, Kancelarije Republike Srpske u Beogradu, Gradske opštine Zemun, i mnogi drugi.