ZAKON O SPORTU I NJEGOVA PRIMENA, SAVETOVANJE NA VRAČARU

Last Updated: 11/06/2019Autor

Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograda organizuje savetovanje na temu “Zakon o sportu i njegova primena“, koje će se održati sutra (sreda) od 10 časova u sali Gradske opštine Vračar.

Savetovanje je namenjeno sportskim udruženjima i članicama saveza, za potrebe njihovog rada i zakonitosti u radu kako sa aspekta stanja normativnih akata, tako i sprovođenja registrovanih sportskih i ostalih aktivnosti, odnosno ukupnog delovanja – a u istom smislu organima saveza, kao i partnerskim, saradničkim organizacijama i institucijama angažovanim u sferi sporta osoba sa invaliditetom u našem gradu. Realizacija stručnog dela je, inače, poverena uglednom preduzeću „SPORT IURE“.

Savetovanje će biti iskorišćeno da se promovišu persprektivni sportisti sa invaliditetom našeg grada – stipendisti saveza za ovu godinu, kojima će simbolično biti uručene povelje o stipendiranju. Nosioci su: Saška Sokolov (atletika), Marija Mičev (tekvondo) i Nina Portolan (karate).