It seams that you haven't connected with your Twitter account
20 November, 2019
PočetnaTekvondo

Srpska reprezentativka u tekvondou Milica Mandić osvojila je bronzanu medalju na Ekstra Evropskom prvenstvu u Bariju. Za Milicu je ovo još jedno vredno odličje

Tijana Bogdanović ( do 53 kg) nas je opet obradovala vrhunskim rezultatom na međunarodnoj sportskoj sceni. Srpska trofejna tekvondoistkinja je na Ekstra Evropskom prvenstvu

XVIII Galeb Belgrade Trophy – Serbia Open 2019, tekvondo turnir G1 kategorije, jedan od najjačih u Evropi, održaće se 26. i 27. oktobra u

Posle Milice Mandić ( preko 67 kg) i Tijana Bogdanović obradovala nas je sjajnim rezultatom na Gran priju u Sofiji. U konkurenciji do 49

Milica Mandić ( preko 67 kg) osvojila je bronzanu medalju na Gran priju u Sofiji. Ovim odličnim rezultatom na međunarodnoj sportskoj sceni, Mandićeva je

Tekvondo reprezentacija Srbije učestvovaće od danas do 22. oktobra na trećem Gran-pri turniru u Sofije, gde se sakupljaju bodovi za Svetsku i Olimpijsku listu.

Reprezentativka Srbije u tekvondou Tijana Bogdanović osvojila je bronzanu medalju na Gran pri u Japanu na turniru G4 kategorije. Ona je u startu bila

Sjajne vesti stižu nam iz Bugarske, gde je u gradu Samokovu u toku Balkansko prvenstvo u tekvondou. U disciplini forme, iz beogradskog Tekvondo kluba