It seams that you haven't connected with your Twitter account
19 July, 2019
PočetnaStreljaštvo

Srpska ženska reprezentacija zauzela je 16. mesto u gađanju malokalibarskom puškom iz trostava na Svetskom juniorskom kupu u nemačkom gradu Zulu. U konkurenciji 99

Juniorska reprezentacija Srbije završila je danas četvorodnevne pripreme na malokalibarskom strelištu u Novom Sadu. Od utorka do petka u Novom Sadu se okupilo devetoro

Sanja Vukašinović (Novi Sad 1790) i Milutin Stefanović („Čika Mata“) osvojili su zlatne medalje u gađanju MK puškom iz trostava, poslednjoj disciplini finala Kupa

Zorana Arunović je nastavila dominaciju na domaćoj sceni i petu godinu za redom osvojila zlato u finalu Kupa Streljačkog saveza Srbije malokalibarskim sport pištoljem.

Određen je sastav reprezentacije Srbije za Svetski juniorski kup, koji će u drugoj polovini jula biti održan u nemačkom Zulu. Našu zemlju će predstavljati

Srpski strelci su posle dobrih rezultata na Evropskim igarama u Minsku uglavnom napredovali u plasmanu na mesečnim rang listama Evropske streljačke konferederacije (ESC). Zorana

Kvalifikacije za finale Kupa Streljačkog saveza Srbije malokalibarskim oružjem završene su danas u Novom Sadu. Na programu je bio drugi takmičarski dan trećeg kola

Kup Streljačkog saveza Srbije malokalibarskim oružjem bliži se kraju. U Novom Sadu je danas počelo treće, poslednje kvalifikaciono kolo. Prvog dana na programu je