It seams that you haven't connected with your Twitter account
25 April, 2019
PočetnaStreljaštvo

Svetski kup u Pekingu nastavljen je danas timskim takmičenjima. Treći dan bio je rezervisan za nadmetanja mikseva vazdušnim oružjem. Srpski mešoviti par puškom Andrea

Dvojica srpskih strelaca bili su blizu finala drugog dana Svetskog kupa u Pekingu. Najuspešniji naš predstavnik u današnjem programu bio je Milenko Sebić, koji

Šestoro srpskih strelaca takmičilo se prvog dana drugog Svetskog kupa, koji je danas počeo u Pekingu. U gađanju vazdušnom puškom Andrea Arsović je zauzela

U Pekingu sutra počinju takmičenja na  drugom Svetskom kupu u 2019.  godini. Kao i na svakom SK ove sezone, u pojedinačnim disciplinama deliće se

Prvo kolo Kupa Streljačkog saveza Srbije malokalibarskim oružjem završeno je danas u Novom Sadu takmičenjem u trostavu (3 puta 40 metaka) i u gađanju

Podeljene su prve medalje u Kupu Streljačkog saveza Srbije malokalibarskim oružjem u ovoj sezoni. Prvo kolo Kupa SSS počelo je danas  u Novom Sadu,

Prvenstvo srednjih i osnovnih škola Beograda u streljaštvu (serijska vazdušna puška) okupilo je više od 120 mladih takmičara. Šampionat je održan na strelištu Novog

STRELJAŠTVO Prvenstvo Vojvodine serijskom vazdušnom puškom održano je u Pančevu i Zrenjaninu. U Pančevu su se takmičili strelci u juniorskoj i seniorskoj kategoriji (C program),