It seams that you haven't connected with your Twitter account
8 December, 2019

Trodnevno 44.Internacionalno prvenstvo Beograda u streljaštvu završeno je danas „Velikom nagradom Beograda“ u „Bel ekspo centru“. Strelci su se danas nadmetali u apsolutnoj kategoriji. Umesto medalja osvajači prva tri mesta u svakoj disciplini su dobili statue „Beogradski pobednik“, kao i novčane nagrade (400, 200 i

Srpska badminton reprezentacija osvojila je četiri odličja na Balkanskom prvenstvu za igrače do 15 godina koje je od 6. do 8. decembra 2019. održano u Bukureštu. Prva medalja u Rumuniji izlivena je u ekipnoj konkurenciji. Naš tim u sastavu Viktor Petrović, Vanja Rašeta, Miloš Dmitrović,

Reprezentacija Srbije savladala je selekciju Južne Koreje 36:33 (21:16) u prvom kolu glavne faze takmičenja na Svetskom prvenstvu u Japanu. Najbolje srpske rukometašice odigrale su odlično uvodnih 45 minuta i osvojile prve bodove u grupi pred preostala dva meča sa Nemačkom (ponedeljak, 7) i Danskom

Sprske kraljice tekvondoa Tijana Bogdanović i Milica Mandić finalni Gran pri u Moskvi završile su na najbolji mogući način, vizama za Tokio i vrednim odličjima. Tijana Bogdanović trijumfovala je u konkurenciji do 49 kilograma u duelu sa starom rivalkom Kineskinjom Vu, dok se Milica Mandić

Najbolji mladi bokseri iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Severne Makedonije i Crne Gore uzeli su učešće ove nedelje na „Omladinskoj zlatnoj rukavici“  u Leskovcu. Novi šampion ovog međunarodnog takmičenja u omladinskom boksu biće ustoličen večeras nakon finalnih okršaja u SRC „Dubočica“ koji startuju od

Selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić objavio je danas širi spisak igrača na koje računa za Evropsko prvenstvo 2020. Šampionat Evrope održaće se od 9. do 26. januara u Austriji, Švedskoj i Norveškoj. Reprezentacija Srbije nalazi se u grupi u Gracu sa selekcijama Belorusije,