19 March, 2024
PočetnaHokej na traviGOSTI IZ KUŠILJEVA I SVILAJNCA U PIONIRSKOM GRADU

GOSTI IZ KUŠILJEVA I SVILAJNCA U PIONIRSKOM GRADU

Deveti “Trofej Beograda” u hokeju na travi održaće se u subotu, u Pionirskom gradu.
Ovogodišnji učesnici su mladi hokejaši i hokejašice: dve ekipe Beograda, i po jedna ekipa Kušiljeva i Vojske (Svilajnac), kao i dve m/ž seniorske ekipe Beograda.
Svečano otvaranje je u 13 časova, a prema tradiciji u 17 časova biće dodeljeni pobednički pehari naše organizacije. Biće proglašen i najbolji igrač, najbolji strelac i najbolji golman takmičenja.

Pokrovitelj takmičenja je Sekretarijat za sport i omladinu grada Beograda.
– Koristim priliku da se ispred Saveza hokeja na travi Begrada zahvalim svim učesnicima, koji će svojim prisustvom uveličati nadmetanje za “Trofej Beograda”. Posebno bih hteo da se zahvalim Sekretarijatu za sport i omladinu grada Beograda, koji je tradicionalno i ovoga puta pokazao razumevanje i konkretnu podršku hokeju na travi, iako smo ove godine u velikim problemima zbog virusa Covid-19.
Jako nam je žao što zbog specifične situacije na ovogodišnjem “Trofeju” neće biti učesnika iz Subotice i Novog Sada – istakao je Miro Jotić, generalni sekretar Saveza hokeja na travi Beograda.