It seams that you haven't connected with your Twitter account
19 July, 2019
PočetnaAtletika

Prvenstvo Evrope za starije juniore/ke održaće se u švedskom gradu Boros od 18. do 21. jula. Našu reprezentaciju na ovom putu činiće šest atletičara

Srpski atletičari postigli su veliki uspeh na Prvenstvu Evrope za mladje seniore/ke koje je održano od 11. do 14. jula u Švedskoj. Našu reprezentaciju

Prvenstvo Balkana za mladje juniore/ke održano je juče, 14.jula u Istanbulu. Našu reprezentaciju činilo je ukupno 25 takmičara, od čega je bilo 10 atletičara

Srpska atletičarka Milica Gardašević osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu za mladje seniore/ke. Ona je u finalu skočila 6.43m i zauzela treće mesto.

Srpski atletičar Elzan Bibić, osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu za mladje seniore/ke u Švedskoj. On je deonicu od 1500m istrčao za 3:50,90

Srpske atletičarke završile su svoje učešće na Prvenstvu Evrope za mladje seniore/ke u polufinalu. Milica Emini trčala je u drugoj polufinalnoj trci na 100m

Srpski atletičar Elzan Bibić uspeo je da izbori svoje mesto u finalu Evropskog prvenstva za mladje seniore/ke. On je trku na 1500m istrčao za

Dva cenimetra delila su Ivanu Španović od pobeda na memorijalu „Ištvan Đulai“ u mađarskom Sekešfehervaru i norme za Olimpijske igre 2020. u Tokiju. Naša