It seams that you haven't connected with your Twitter account
26 October, 2021
PočetnaDžudo

U SC Šumice organizovano je veličanstveno takmičenje "Trofej Beograda u džudou" u realizaciji Džudo saveza Beograda, a pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu. Čestitamo

Srpski džudista Aleksandar Kukolj osvojio je srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu u Budimpešti, u kategoriji do 100 kilograma. U finalnoj borbi bolji od njega

Andrea Stojadinov naša trofejna džudistkinja laureat je specijalnog priznanja za ostvarene rezultate Olimpijskog komiteta Srbije. Ovo prestižno priznanje Andrei Stojadinov danas je uručila, Milica Mandić,

"Trofej Beograda 2020 - takmičenje mladih nada" u džudou održan je u CKS "Šumice". Takmičenje se odvijalo u skladu za merama protiv širenja zaraze izazvane

"Trofej Beograda 2020 - takmičenje mladih nada" u džudou održaće se u subotu - 31. oktobra, u CKS "Šumice", sa početkom u deset časova. U

U KSC "Šumice" održano je pojedinačno Prvenstvo Beograda za starije dečake i devojčice u džudou. Učestvovalo je 127 takmičara, 91 dečak i 36 devojčica iz

Džudisti Crvene zvezde odbranili su šampionsku titulu, pošto su u velikom finalu prvenstva savladali Kinezis iz Niša 4:1. Prethodno, Zvezda je u prvom meču

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov osvojio je bronzanu medalju na Mastersu u kineskom Ćingdau. Majdov je u kategoriji do 90 kilograma do bronzanog