It seams that you haven't connected with your Twitter account
18 September, 2020
PočetnaDžudo

Džudisti Crvene zvezde odbranili su šampionsku titulu, pošto su u velikom finalu prvenstva savladali Kinezis iz Niša 4:1. Prethodno, Zvezda je u prvom meču

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov osvojio je bronzanu medalju na Mastersu u kineskom Ćingdau. Majdov je u kategoriji do 90 kilograma do bronzanog

Džudista Nemanja Majdov još jednom nas je obradovao odličnim rezutatom. Posle kratkog odmora srpski šampion je opet potvrdio svoje mesto u vrhu međunarodne džudo

Nemanja Majdov trofejni srpski džudista sa Gran prija u kineskom Hohotu vraća se sa srebrnom medaljom i novim bodovima za odlazak na Olimpijske igre

Još jedan fantastičan vikend za srpski džudo. Nemanja Majdov, trofejni srpski džudista i član Crvene zvezde, osvojio je zlatnu medalju u konkurenciji do 90

DŽUDO Tokom ovog vikenda, u izuzetno popunjenom Centru za kulturu i sport "Šumice", održava se "Trofej Beograda" u džudou. Za učešće se prijavilo preko 100