DIF ODLIČAN U ZVEZDARSKOJ ŠUMI, RACKOVIĆU TROFEJ MEMORIJALA

Last Updated: 18/06/2019AutorTags:

Kadet David Racković iz Streličarskog kluba Velos osvojio je pehar za najbolji rezultat u mlađim kategorijama na „VI memorijalu Aleksandar Saša Knežević“, koji je održan u nedelju na stadionu Fudbalskog kluba Trudbenik.

Čak 17 klubova iz Beograda, Pančeva, Novog Sada, Šapca, Niša, Temerina, Kikinde i Subotice, među kojima se rezultatima istakao beogradski SK Dif, uzelo je učešće na turniru u Zvezdarskoj šumi, koji je posvećen Aleksandru Saši Kneževiću, dugogodišnjem predsedniku Streličarskog saveza Beograda i osnivaču SK BSK.

Takmičari su učestvovali u sva tri stila metnog streličarstva – olimpijski luk, složeni luk i goli luk, a bile su zastupljene sve kategorije od pionira do veterana. Osvajači zlatnih medalja – Olimpik stil: mlađa pionirka S. Andrić (SK Dif), mlađi pionir O. Janković (SK Zemun), starija pionirka N. Đorđević (SK Dif), stariji pionir O. Milošević (SK Dif), kadet D. Racković (SK Velos), kadetkinja M. Ilić (SK Dif), seniorka K. Vranjković (Nssu), senior A. Beatović (SK Velos), veteran D. Forgo (SK Pančevo). Složeni luk: juniorka D. Djakiv (SK Dif), senior S. Žikić (SK Pančevo), veteran Ž. Moravčić (SK Veteran). Goli luk: seniorka Ružica Karahasan (SK Zemun).

Turnir je održan pod pokroviteljstvom gradskog Sekretarijata za sport i omladinu.