29 March, 2024
PočetnaVesti naslovnaZVEZDAŠI POSETILI ŠTAND SIM SRBIJE

ZVEZDAŠI POSETILI ŠTAND SIM SRBIJE

DOGAĐAJI

Sportske igre mladih uspešno su se predstavile na Sajmu sporta. Posle posete fudbalera Partizana, danas su ih posetili fudbaleri Crvene zvezde, Branko Jovičić i Milan Jevtović.

– Ove Igre su zaista nešto posebno. Sjajno je kada ste klinci i besplatno možete da učestvuje u sportu koji volite. Sjajno se danas osećam na Sajmu sporta, veliki broj dece je ovde. Pozivam ih da što više pažnje posvećuju sportu i naravno navijaju za Zvezdu – poručio je reprezentativac Crvene zvezde.

Nekoliko stotina osnovaca čekalo je u redu da bi uradilo selfi sa svojim ljubimcima. Usledilo je i slikanje sa Viktorom, maskotom SIM i Ivanom Jovanović, prvom damom Sportskih igara mladih Srbije.

Sa mališanima su se tokom dana družili i asistent predsednice SIM Marija Mihajlović i sportska direktorka Zorica Mijatović.