USSB: BESPLATNI TRENAŽNO-REKREATIVNI PROGRAMI

Last Updated: 25/10/2019Autor

Univerzitetski sportski savez Beograda, uz podršku Sekretarijata za sport i omladinu Grada Beograda, organizuje besplatne trenažno-rekreativne programe za sve studentkinje i studente.

Kuglanje, kao i prethodne sezone, organizuje se u USC Voždovac (Sportski centar Banjica) u saradnji sa Kuglaškim klubom Crvena zvezda. Program će se realizovati u sledećim terminima:

• Utorak: 17h-18h i 19h-20h
  • Četvrtak: 16h-17h i 19h-20h

Prijave slati na kuglanjeussb@gmail.com

Treninzi streličarstva organizuju se uz saradnju sa Streličarskim klubom DIF, na fudblaskom terenu Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja u Košutnjaku, a termini su:

• Četvrtak: 16h-17h
  • Nedelja: 12h-13h

Prijave slati na mejl strelicarstvoussb@gmail.com

Ples kreće 28. oktobra u Plesnom klubu „Ivica i Natalija“, u ulici Kneza Miloša 82. Svi zainteresovani mogu doći u sledećim terminima:

• Ponedeljak od 22h
  • Sreda od 22h

Prijave slati na ussb1953@gmail.com

Plivanje počinje 5. novembra. Kao i prošle sezone, program će se realizovati na bazenima Tašmajdan i 11. April. Termini ponedeljkom i sredom biće na Tašmajdanu, a utorkom i četvrtkom na 11. Aprilu. Termini su sledeći:

• Ponedeljak i sreda: 11h-12h (Tašmajdan)
  • Utorak i četvrtak: 14h-15h (11. April)

Prijave slati na mejl plivanjeussb@gmail.com

Neophodno je da zainteresovani dođu u prostorije USS Beograda u Balkanskoj ulici 4/I i da ponesu kopiju prve strane indeksa i kopiranu ili očitanu ličnu kartu, kako bi se izdala članska kartica pomoću koje mogu koristiti programe.