UDOVIČIĆ SA PREDSTAVNICIMA SVETSKOG I EVROPSKOG SOFTBOLA

Last Updated: 04/02/2017Autor

DOGAĐAJI

Ministar Vanja Udovičić priredio je prijem za predstavnike svetskog i evropskog softbola. Ministar je zajedno sa pomoćnikom Acom Kovačevićem primio predsednika Svetske softbol divizije Dejla Mekmena (Kanada), izvršnog direktora Ron Radigonda (USA), pomoćnicu direktora Laurie Gouthro (USA), potpredsednik Evropske softbol federacije Gabriel Waage (Češka), predsednika Softbol saveza Srbije Slobodana Djurica i generalnog sekretara saveza Milicu Ćirić.

U Beogradu se od 02. do 05. održavaju dva velika Kongresa, u hotelu M, softbol i bejzbol evropskih federacija, koji su i izborni. Ministar Udovičić pohvalio je napore koji Softbol savez Srbije ulaže u razvoj ovog na našim prostorima malog sporta. Predstavnici svetskog i i evropskog softbola uručili su zlatnu medalju Ministru Udovičiću, kao znak pažnje što se bori za promociju sporta ali i svih drugih sportova u Srbiji.