TUMBAKOVIĆ IZABRAO ZA LUKSEMBURG I UKRAJINU

Last Updated: 08/11/2019Autor

Selektor A reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković saopštio je imena igrača za kvalifikacione duele protiv Luksemburga (14.11 – 20,45) i Ukrajine (17.11 – 15,00) na stadionu „Rajko Mitić“. Okupljanje najboljeg nacionalnog tima je u ponedeljak 11.novembra, kada će selektor Ljubiša Tumbaković biti na raspolaganju predstavnicima medija. SPISAK – GOLMANI: Dmitrović (Eibar), Rajković (Rems), Rockov (Vojvodina). Odbrana: Miletić (Partizan), Gobeljić (C. zvezda), Milenković (Fjorentina), Maksimović (Napoli), Spajić (Krasnodar), Milunović (C. zvezda), Kolarov (Roma), Rodić (C. zvezda), Mladenović (Lehija). Vezni red: Milivojević (Kristal palas), Lukić (Torino), Maksimović (Hetafe), Gudelj (Sevilja), Radonjić (Olimpik), Tadić (Ajaks), Ljajić (Bešiktaš), Milinković-Savić (Lacio), Đuričić (Sasuolo), Gaćinović (Ajntraht), Kostić (Ajntraht). Napad: Mitrović (Fulam), Pavkov (C. zvezda), Pavlović (Apoel), Despotović (Orenburg).