TROICKOM I ZIMONJIĆU TROFEJ U SOFIJI

Last Updated: 13/02/2017Autor

TENIS

Srpski teniseri Viktor Troicki i Nenad Zimonjić osvojili su titulu na turniru u Sofiji u konkurenciji dublova, pošto su danas u finalu savladali Ruse Mihaila Elgina i Andreja Kuznjecova 6:4, 6:4. Meč je trajao tačno sat vremena, a Zimonjić i Troicki došli su do prve zajedničke titule i pokazali da je rad u Dejvis kupu dao veoma pozitivne rezultate. Turnir u Sofiji igrao se za ukupni nagradni fond od 482.060 evra – prenosi Tanjug.

Miladinović osvojio Banana Boul u Brazilu

Sjajan start takmičarske 2017. za mladog i izuzetno talentovanog tenisera Srbije, 16 – godišnjeg Marka Miladinovića. Juniorski reprezentativac Srbije na prvom turniru koji je odigrao u 2017. Banana Boul u Brazilu u konkurenciji do 18 godina, Grade 1 osvojio je šampionski trofej koji će mu doneti veliki skok na ITF listi gde je trenutno na 45. poziciji. Miladinović je na ovom visoko rangiranom takmičenju, kao deveti nosilac u borbi za trofej savladao Brazilca Tijaga Vild Sejbuta 6:3, 6:4.