It seams that you haven't connected with your Twitter account
21 October, 2021
PočetnaVesti naslovnaTRI POBEDE ALEKSANDRE HAVRAN U ZRENJANINU

TRI POBEDE ALEKSANDRE HAVRAN U ZRENJANINU

STRELJAŠTVO

Nova “stanica” Lige Vojvodine bio je Zrenjanin, gde je Streljačka družina Bečkerek 1880 organizovala četvrto kolo Lige za pionire, a drugo za strelce kadetskog i uzrasta mlađih juniora i juniorki. Najuspešnija pionirka u gađanju serijskom vazdušnom puškom bila je Aleksandra Havran (Jedinstvo), koja je potom postigla  i najbolji rezultat standardnom vazdušnom puškom, pa su joj pripale tri zlatne medalje: za pionirsku, kadetsku i kategoriji mlađih juniorki.

Standardna vazdušna puška

Mlađi juniori i kadeti: 1. Dimitrije Gaćeša 583, 2. Strahinja Bojić 581 (obojica Mladost, Inđija), 3. Nikola Adamović (Jedinstvo, Stara Pazova) 577… Ekipno: 1. Mladost 1.734, 2. Novi Sad 1790 1.671, 3. Kikinda 1.641…

Kadeti: 1. Strahinja Bojić (Mladost) 581, 2. Nikola Adamović (Jedinstvo) 577, 3. Veljko Mihajlović (Mladost) 570… Ekipno: 1. Mladost 1.702, 2. Kikinda 1.641.

Kadetkinje: 1. Aleksandra Havran (Jedinstvo) 391, 2. Anđela Radun 386, 3. Isidora Slavnić 380 (obe Novi Sad 1790)… Ekipno: 1. Novi Sad 1790, 2. Mladost 1.038.

Mlađe juniorke i kadetkinje : 1.  Aleksandra Havran (Jedinstvo) 391, 2. Anđela Radun 386, 3. Lora Martinov 384 (obe Novi Sad 1790)… Ekipno: 1. Novi Sad 1790 1.143, 2. Uljma 1.100, 3. Mladost 1.066…

Standardni vazdušni pištolj

Mlađe juniorke i kadetkinje: 1. Ivana Teodorović (Novi Sad 1790) 351, 2. Teodora Babić 349, 3. Kristina Vukadinović 336 (obe “Živko Relić Zuc”, Sremska Mitrovica)…

Mlađi juniori i kadeti: 1. Nemanja Stojanov (Uljma) 541, 2. Uroš Ivanovski (Novi Sad 1790) 527, 3. Branislav Tomić (“Živko Relić Zuc”) 522… Ekipno: 1. “Zuc” 1.424, 2. Pančevo 1813 1.386.

Kadeti: 1. Mihajlo Slijepčević (Pančevo 1813) 501, 2. Ognjen Zivlak (Kikinda) 486, 3. Velikim Ninković (Pančevo 1813) 450.

Četvrto kolo Lige pionira

Pionirke: 1. Aleksandra Havran (Jedinstvo) 185, 2. Teodora Kondić (Pančevo 1813), 3. Tijana Bošnjaković (Mladost) 179… Ekipno: 1. Jedinstvo 510, 2. Kikinda 504, 3. Tisa, Adorjan 502…

Pioniri: 1. Dimitrije Stefanović 181, 2. Stefan Terek 177 (obojica Kikinda), 3. Aleksa Rakonjac (Pančevo 1813) 175… Ekipno: 1. Mladost 521, 2. Kikinda 518, 3. Stražilovo, Sremski Karlovci 498…