TRADICIJA NASTAVLJENA I BEZ GOSTIJU IZ REGIONA

Last Updated: 07/10/2020AutorTags:

U organizaciji Boćarskog saveza Beograda održan je 18-ti tradicionalni turnir u boćanju pod nazivom „Trofej Beograda 2020“. Zbog epidemiološke situacije izazvane pandemijom virusa COVID-19 u Srbiji​ ove godine smanjen je broj učesnika.
Takmičenje je održano pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, koji je predstavljao Novica Todosijević, i uz podršku naše organizacije, a završeno je dodelom prigodnih nagrada, pehara i medalja za najbolje učesnike trofeja.
– Tradiciju smo nastavili po 18. put, a svake godine okupljamo mlade boćare iz Srbije. Sigurno bi i ove godine bilo ekipa iz inostranstva, ali svesni situacije sa virusom ovog puta nismo zvali u goste mlade boćare iz regiona – istakao je predsednik Boćarskog saveza Beograda Milenko Škundrić.