18 November, 2019
PočetnaSSABSLEDEĆEG UTORKA NASTAVAK EDUKACIJE SPORTSKIH STRUČNJAKA

SLEDEĆEG UTORKA NASTAVAK EDUKACIJE SPORTSKIH STRUČNJAKA

Sportski savez Beograda nastavlja sa stručnim savetovanjima pod nazivom „Medicinska edukacija sportskih stručnjaka – novi ciklus 2019“. Nova predavanja zakazana su za utorak, 10. septembar, sa početkom u 12 časova, u prostorijama beogradskog Doma učenika “Patrijarh Pavle” (ul. Zdravka Čelara 14).

Članovi Zdravstvene komisije SSAB za zainteresovane su spremili sledeće teme i izaći će pred njih po sledećem rasporedu:

12 do 13.30 časova

• Virusne infekcije kod sportista – prevencija je najvažnija (doc. dr Goran Vukomanović)
  • Novi pristupi u ishrani i suplementaciji (prof. dr Vladimir Jorga)

14 do 15.30 časova

• Hronične povrede i sindromi preopterećenjem (sci. dr Duško Spasovski)
  • Principi ishrane i suplementacije u sportovima izdržljivosti (sci. dr Sead Malićević)

Uz podsećanje da će Sportski savez Beograda voditi evidenciju o prisustvu slušalaca na stručnim savetovanjima zbog izdavanja potvrda i diploma za sve učesnike koji su prisustvovali na minimum tri savetovanja pozivamo vas, ujedno, i očekujemo u velikom broju. Sva savetovanja su besplatna, a ulaz će biti dozvoljen samo preko spiska imena lekara, trenera i ostalih zainteresovanih lica koja se prijave na mejl office@ssab.org.rs i bojana.milicevic@ssab.org.rs ili pozivom na broj telefona 011/3-605-880 najkasnije do 9. septembra.