SKOKOVI U VODU NA TAŠMAJDANU

Last Updated: 15/04/2019Autor

SKOKOVI U VODU

Skakači u vodu otvoriće sezonu na Trofeju Beograda, koji će se održati u naredna tri dana. Tradicionalno takmičenje, koje se nalazi u kalendaru Evropske plivačke federacije, u svom 17. izdanju okupiće 16 klubova iz Hrvatske, Mađarske, Rumunije, Bugarske, Austrije i Srbije, sa preko 100 takmičara.

Takmičenje će se održati na bazenu SC “Tašmajdan” po sledećem rasporedu – petak (od 18 do 21h), subota (od 8 do 14h i od 15 do 21h), nedelja (od 8 do 14h), u disciplinama daska 1 i 3 metra, toranj 5, 7,5 i 10 metara i sinhro skokovi sa 3 metra. Svečano otvaranje zakazano je za subotu u 15.30.

Boje Srbije braniće predstavnici Čukaričkog, Vračara, Taš-Palilule i Fontane Vuleks, očekuje se da će naši daroviti pioniri, kadeti i junior, pored medalja, ostvariti i rezultate vredne reprezentativnih normi. Takmičenje organizuju SSV Srbije i SSV Beograda pod pokroviteljstvom Grada Beograda i Sekretarijata za sport i omladinu. Tehničku i medijsku podršku daće i naš savez.