SASTALE SE PROGRAMSKA I STATUTARNO-PRAVNA KOMISIJA

Last Updated: 27/06/2019AutorTags:

U prostorijama Sportskog saveza Beograda održane su sednice Programske i Statutarno-pravne komisije naše organizacije.

Programska komisija na čelu sa mandatarom Nebojšom Jevremovićem usvojila je predlog plana i programa sportskih društava, članica SSAB, za sufinasiranje iz budžeta grada Beograda u 2020. godini, kao i predlog plana i programa granskih sportskih saveza, koji će se uzeti u razmatranje za sufinansiranje iz budžeta grada Beograda u narednoj godini. Pored Jevremovića, sednici komisije prisustvovali su i članovi: Nikola Penić, Vladan Glavonjić i Nina Peković Savić.

Na sastanku Statutarno-pravne komisije, koji je vodio predsednik Dejan Šuput, razgovaralo se o pokretanju procedure za donošenje novog Statuta SSAB. Bili su prisutni i članovi: Stevan Božić, Slaven Radonić i Miroslav Sever.