POSETE GRANSKIM SPORTSKIM SAVEZIMA PRIVODE SE KRAJU

Last Updated: 24/10/2019AutorTags: ,

Posete granskim sportskim savezima, koje su počele pre letnje pauze, polako se privode kraju. Naše kolege iz Stručne službe: Ivana Lukić, Jelena Jakovljević, Tanja Tošić, Bojana Milićević Marinković, Nina Peković Savić, Slaven Radonić, Milenko Marić i Ivan Momić, obišli su veliki broj naših članica u poslednjih par nedelja kako bi “sa terena” dobili informacije o njihovom načinu funkcionisanja i viđenja saradnje sa krovnom institucijom, kao i o izazovima sa kojima se susreću. Domaćini našim kolegama bili su: Kik-boks savez, Kjokušinkai savez, Savez za sinhrono plivanje, Orijentiring savez, Streličarski savez, Šahovski savez, Jedriličarski savez, Sportski savez osoba sa invaliditetom, Skvoš asocijacija, Karate savez, Džudo savez, Hokejaški savez, Savez za skokove u vodu, Triatlon savez, Savez ronilaca i Rvački savez.