„ORLIĆI“ PALI U FINIŠU

Last Updated: 06/11/2019Autor

Mlađa kadetska reprezentacija Srbije (U16) koju je odnedavno preuzeo Saša Ilić, poražena je u prijateljskom meču od Slovačke – 1:2(1:0). „Orlići“ su odlično ušli u meč i već posle nekoliko minuta poveli golom Mihajla Milosavića. U većem delu susreta Srbija je bila bolji rival, a u nastavku utakmice oba selektora izvršila su nekoliko izmena. I kada se činilo da će Srbija možda i dobiti ovaj meč, usledio je pad koncentracije i dva gola domaćina u samom finišu meča.

SLOVAČKA: Vasil, Mičuda, Bagin, Kahnič, Javorček, Šulak, Hroza (od 60. Juritka), Fatona, Repa (od 41. Zahradnik), Sauer, Prokop.

SRBIJA: Davidović, Cvetković, Radojević, Đurđević, Nikolić, Spasojević (od 59. Baždar), Stojanović, Lazetić, Brajić (od 59. Stjepanović), Kabić (od 55. Gluščević), Milosavić (od 46. Petković).