25 April, 2019
PočetnaSSABODRŽANA SEDMA SEDNICA IZVRŠNOG ODBORA SSAB

ODRŽANA SEDMA SEDNICA IZVRŠNOG ODBORA SSAB

SAAB

Sedma sednica Izvršnog odbora Sportskog saveza Beograda, koju je vodio predsednik Dragan Tomašević, održana je u Domu učenika “Patrijarh Pavle”. Pored niza odluka, usvojena je i lista kategorisanih klubova sa Bodovnom listom iz olimpijskih i paraplimpijskih sportova koji su ostvarili izuzetne sportske rezultate na zvaničnim prvenstvenim takmičenjima za period 2016 – 2018. godina.

Generalni sekretar SSAB Nikola Penić imenovan je za člana Komisije za program i finansije naše organizacije, a Dane Korica uključen je u rad Komisije za dodelu nagrada i priznanja.

Pored predsednika Dragana Tomaševića, potpredsednika Mladena Kecmana i generalnog sekretara Nikole Penića, sednici su prisustvovali i članovi IO: prof. Vladimir Koprivica, prof. Goran Kasum, Nikola Stojić, Svetozar Stanković, Petar Đukić, Zorana Oborina, Ivana Lukić i Vladan Glavonjić. Opravdano je bio odsutan Radoslav Novaković.

Nemate vezu sa internetom