19 March, 2024
PočetnaSSABO SAJMOVIMA SPORTA SA OPŠTINSKIM SPORTSKIM SAVEZIMA

O SAJMOVIMA SPORTA SA OPŠTINSKIM SPORTSKIM SAVEZIMA

Predstavnici 11 opštinskih sportskih saveza odazvali su se pozivu Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda i Sportskog saveza Beograda da se razgovara o organizaciji opštinskih sportskih sajmova u 2020. godini. Skup u prostorijama Fudbalskog saveza Beograda na Starom DIF-u otvorila je gradska sekretarka za sport i omladinu Dragana Belojević, a ispred SSAB sa prisutnima je razgovarao generalni sekretar Nikola Penić.

Predsednici i generalni sekretari sportskih saveza: Mladenovca, Barajeva, Obrenovca, Starog grada, Vračara, Lazarevca, Sopota, Grocke, Zvezdare, Surčina i Čukarice, iskoristili su priliku da predstavnike grada upoznaju sa raznim izazovima sa kojima se susreću. U planu je da se u okviru naše organizacije oformi komisija, koja će pomagati opštinskim sportskim savezima.

Po završetku radnog sastanka predstavnici opštinskih sportskih saveza posetili su naše prostorije, gde su se uz koktel zadržali u neformalnom razgovoru sa članovima naše stručne službe.