It seams that you haven't connected with your Twitter account
29 July, 2021
PočetnaVesti naslovnaNOVOSAĐANIMA I INĐIJCIMA PO ČETIRI PRVA MESTA U VRBASU

NOVOSAĐANIMA I INĐIJCIMA PO ČETIRI PRVA MESTA U VRBASU

STRELJAŠTVO

Najuspešniji klubovi u trećem kolu Lige Vojvodine za kadetski i mlađe juniorski uzrast i šestom za pionire i pionirke, koji su minulog vikenda održani u Vrbasu, bili su   Novi Sad 1790 i Mladost (Inđija). Novosađani i Inđijci su osvojili po četiri prva mesta.

Kao i nekoliko puta do sada, najuspešniji pojedinac bila je Aleksandra Havran (Jedinstvo, Stara Pazova), koja je još jednom zabeležila „het trik“. Pobedila je u pionirskoj, kadetskoj i konkurenciji mlađih juniorki i kadetkinja.

Serijska vazdušna puška

Pioniri: 1. Dimitrije Stefanović (Kikinda) 181, 2. Stefan Terek (Kikinda) 178, 3. Jovan Lukač (Mladost, Inđija) 176… Ekipno: 1. Mladost (Lukač, Košnjak, Brdar) 524, 2. Vrbas 487, 3. Blek Hors, Sombor 436…

Pionirke: 1. Aleksandra Havran (Jedinstvo, Stara Pazova) 182 (druga serija 92), 2. Lara Džonić (Mladost, Inđija) 182 (90), 3. Tamara Gavranović (Tisa, Adorjan) 180… Ekipno: 1. Tisa (Gavranović, Fabijan, Ladanzi) 494, 2. Kikinda 478, 3. Blek Hors, Sombor 452…

Standardna vazdušna puška

Kadeti: 1. Petar Erdei (Novi Sad 1790) 581 (97), 2. Veljko Mihajlović (Mladost) 581 (96), 3. Dimitrije Stefanović (Kikinda) 576… Ekipno: 1. Mladost, Inđija (Bojić, Mihajlović, Lukač) 1.702.

Mlađi juniori i kadeti: 1. Dimitrije Gaćeša (Mladost) 589, 2. Petar Erdei (Novi Sad 1790) 581 (97), 3. Veljko Mihajlović (Mladost) 581 (96)…Ekipno: 1. Mladost (Gaćeša, Bojić, Mihajlović)1.745, 2. Novi Sad 1790 1.723, 3. „Živko Relić Zuc“, Sremska Mitrovica 1.560.

Kadetkinje: 1.  Aleksandra Havran (Jedinstvo, Stara Pazova) 389, 2. Isidora Slavnić 388, 3. Anđela Radun 386 (obe Novi Sad 1790)… Ekipno: 1. Novi Sad 1790 (Radun, Slavnić, Vranešević) 1.133, 2. Mladost, Inđija 1.078.

Mlađe juniorke i kadetkinje:  1.  Aleksandra Havran (Jedinstvo, Stara Pazova) 389, 2. Isidora Slavnić 388, 3. Anđela Radun 386 (obe Novi Sad 1790)…  Ekipno: 1. Novi Sad 1790 (Martinov, Kocić, Radun) 1.155, 2. Mladost 1.078, 3. Bečkerek 971.

Pištolj

Mlađe juniorke i kadetkinje: 1. Ivana Teodorović (Novi Sad 1790) 347, 2. Teodora Babić 346, 3. Kristina Vukadinović 339 (obe “Živko Relić Zuc“) 339…

Kadetkinje: 1. Anđela Pilipović (Kikinda) 294, 2. Marina Mijatović (Pančevo 1813) 275.

Kadeti: 1. Velimir Ninković  499, 2. Mihajlo Slijepčević 494 (obojica Pančevo 1813).

Mlađi juniori i kadeti: 1. Nemanja Stojanov (Uljma) 545, 2. Branislav Tomić („Živko Relić Zuc“) 523, 3. Uroš Ivanovski (Novi Sad 1790) 521… Ekipno: 1. Pančevo 1813 (Lazovski, Ninković, Slijepčević) 1.447.