“MALE SIRENE” ZA VIKEND NA “25. MAJU”

Last Updated: 08/11/2018Autor

SINHRONO PLIVANJE

U subotu i nedelju, ,10. i 11. novembra 2018, na bazenu SC “Milan Gale Mu[katirović” biće održan SYNCHRO OPEN STARI GRAD-***LEG 3 of LEN synchro cup***. Program počinje u subotu od 8 č ujutru, a svečano otvaranje održaće se istog dana u 16 č. Ovogodišnje takmičenje održava se u organizaciji Evropske plivačke fedetracije LEN i KUSP „25. maj“ uz podršku Saveza za sinhrono plivanje Srbije I Saveza za sinhrono plivanje Beograda, a pod pokroviteljstvom Gradskog sekreterijata za sport i omladinu. Grad Beograd-Sekretarijat za sport i omladinu, doprineo je u značajnoj meri realizaciji našeg programa obezbeđivanjem neophodnih sredstava za njihovo finansiranje. Učesnici su: reprezentacija Srbije, NSA (Bugarska), Banjica, Delfin, 11. april, Novi Beograd, Medvešćak (Hrvatska), Niš, Sirene, Spin, Tašmajdan, TENT, Vračar i domaćin KUSP 25.maj. Zadovoljstvo nam je i čast da je Evropska plivačka federacija LEN uvrstila naše takmičenje kao jednu od „noga“ ovogodišnjeg kupa. Takmičenje se održava u kadetskoj, juniorskoj i seniorskoj kategoriji u tehničkim i slobodnim sastavima. Pored domaćih priznatih sudija pravdu na takmičenju će deliti delegati i sudije iz Finske, Italije, Grčke, Bugarske i Hrvatske. Ulaz je besplatan te Vas pozivamo sve zainteresovane da dođu i gledaju ovaj događaj na bazenu.