16 June, 2019
PočetnaFudbalKRSTAJIĆ VIŠE NIJE SELEKTOR SRBIJE

KRSTAJIĆ VIŠE NIJE SELEKTOR SRBIJE

Odbor za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije održao je sednicu u Beogradu na kojoj je doneto nekoliko odluka. Fudbalski savez Srbije i Mladen Krstajić sporazumno su raskinuli ugovor o saradnji, a u narednom periodu Fudbalski savez Srbije doneće odluku o imenovanju novog selektora „A“ reprezentacije.

Članovi Odbora za hitna pitanja izrazili su zahvalnost sada već bivšem selektoru „A“ reprezentacije na veoma profesionalnom angažmanu, posebno na ostvarenom uspehu u Ligi nacija, i poželeli mu mnogo sreće i uspeha u daljoj karijeri. Zbog svega što je dao srpskom fudbalu, kao igrač i trener, a posebno ljudskih kvaliteta, Mladen Krstajić će uvek biti deo naše fudbalske porodice.

Odlukom Odbora za hitna pitanja u narednoj takmičarskoj sezoni Linglong Super lige neće biti podele bodova, a igraće se i dalje plej of i plej aut.