It seams that you haven't connected with your Twitter account
15 March, 2024
PočetnaRvanje

Trofej Beograda u rvanju grčko-rimskim stilom za kadete (U17) održaće se pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda u subotu, 26.02. 2022.

Juče je u velikoj hali u Padinskoj Skeli održan međunarodni turnir u rvanju Trofej Beograda za pionire i kadete u tehničkoj organizaciji rvačkog kluba

Završeno je Seniorsko prvenstvo Evrope u Rimu sa velikim uspehom Stevana Mićića koji je osvojio bronzanu medalju u kategoriji 57 kg u slobodnom stilu.

Srpski rvači u grčko rimskom stilu vraćaju se kući pognutih glava, mada, još uvek imamo šansu da se iz Rima vratimo sa bar jednim

Rvačka reprezentacija Srbije otputovala je danas u Rim, gde se od 10. do 16. februara održava šampionat Evrope u grčko-rimskom i slobodnom stilu. Srbiju

Srpski rvač Stevan Mićić nije uspeo da osvoji bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Kazahstanu u kategoriji do 57 kilograma slobodnim stilom. Mićić je

Reprezentativac Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom Mate Nemeš izborio je normu za Olimpijske igre u Tokiju 2020. Pored toga okitio se bronzanom medaljom, jer

Reprezentativac Srbije u rvanju Mihail Kadžaja osvojio je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Kazahstanu, pošto je u borbi za treće mesto pobedio Poljaka