DR ŠUPUT O SPORTSKOM PRAVU NA NAŠEM YOUTUBE KANALU

Last Updated: 13/11/2020AutorTags: ,

Poslednji ovogodišnji seminar iz ciklusa pod nazivom „Podizanje kapaciteta sportskih organizacija članova SSAB – permanentna edukacija“ biće održan u ponedeljak, 16. novembra, sa početkom u 12 časova.
Na temu „Radnopravni položaj sportista i sportskih stručnjaka“ govoriće dr Dejan Šuput, predsednik Statutarno-pravne komisije Sportskog saveza Beograda.
Seminar, koji organizujemo uz podršku Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, bićete u mogućnosti da pratite uživo na youtube kanalu Sportskog saveza Beograda, a prezentacija dr Šuputa biće dostupna u petak, 13. novembra, na našem sajtu u sekciji Stručna savetovanja.
Dr Šuput će na kraju izlaganja davati odgovore na Vaša pitanja, vezana za samo predavanje ili drugo iz oblasti sportskog prava, pa Vas molimo da ih, ukoliko ih imate, pošaljete do ponedeljka na e-mail adresu office@ssab.org.rs