BEOGRAD DOBIJA ŠKOLSKE PRVAKE U ODBOJCI

Last Updated: 22/12/2016Autor

ŠKOLSKI SPORT

Sportsko-rekreativni centar „Šumice“ u petak, 23. decembra 2016, biće domaćin finala Prvenstva Beograda u odbojci za učenike osnovnih i srednjih škola. Program počinje u 11 časova kada će se na terenu 1 za titulu prvaka u konkurenciji devojčica V i VI razreda boriti osnovne škole „Voka Savić“ (Lazarevac) i „Jovan Jovanović Zmaj“ (Voždovac), a na terenu 2 dečaci V i VI razreda osnovnih škola „Voka Savić“ (Lazarevac) i „Dositej Obradović“ (Voždovac). Od 12,10 časova učenice VII i VIII razreda osnovnih škola „Pavle Savić“ (Zvezdara) i „Dule Karaklajić“ (Lazerevac) na terenu 1, odnosno učenici VII i VIII razreda osnovnih škola „Jelena Ćetković (Zvezdara) i „Karađorđe“ (Voždovac) na terenu 2 boriće se za zvanje školskih prvaka našeg glavnog grada u ovoj uzrasnoj kategoriji. Program zatvaraju učenice i učenici srednjih škola. Na terenu 1 od 13,15 č u finalu u konkurenciji odbojkašica sastaće se Sportska gimnazija (Savski Venac)-i Gimnazija (Lazarevac), a u istom terminu samo na terenu 2 koplja se ukrstiti odbojkaši Sportske gimnazije (Savski Venac) i Pravno-poslovne škkole (Vračar).