JASNIĆ PONOVO IZABRAN ZA PREDSEDNIK USSS

Last Updated: 15/02/2017Autor

UNIVERZITETSKI SPORT

Dugogodišnji predsednik Univerzitetskog sportskog saveza Srbije Siniša Jasnić ponovo je danas izabran na tu funkciju za novi četvorogišnji mandate. Na Skupstini u hotelu Kraun Plaza Siniša Jasnić, kao jedini kandidat, dobio je jednoglasnu podršku. Ujedno, usvojen je i novi Statut USSS, koji je usaglašen sa novim Zakonom o sportu, usvojen je i plan i program rada za 2017, i izabran novi Upravni odbor.

– Hvala svima na podrsci, posebno Ministarstvu omladine i sporta. Idemo u nove pobede. Nastavljamo dalje sprovođenje planova oko organizovanja Evropskih univerzitetskih igara u Beogradu 2020. Ove godine želimo da srpski univerzitetski sport ima uspešan nastup na Svetskoj Univerzijadi koja se na leto odrzava u Kineskom Tajpehu – poručio je Jasnić.

(Izvor, foto www.zurnal.rs)