TRI PREDAVANJA ZA KRAJ 2018.

Last Updated: 19/12/2018Autor

SSAB

Zdravstvena komisija Sportskog saveza Beograda privešće kraju aktivnosti u 2018. godini organizovanjem četvrtog stručnog savetovanja pod nazivom „Medicinska edukacija sportskih stručnjaka – novi ciklus 2018“.

Prof. dr Dušan Ugarković govoriće o pretreniranosti u sportu, prof. dr Dejan Čubrilo baviće se temom “Procena metabiličko – endokrinog sistema fizički aktivnih osoba. Sport za svakoga, kada i kako”, dok će mr sci med dr Duško Spasovski predstaviti na koji način dozirati zdravstveno vežbanje. Predavanje će biti održano u petak, 21. decembra, sa početkom u 12 časova na Fakultetu za sport Beograd (ul. Narodnih Heroja br. 30/1, Novi Beograd).

Granski savezi još uvek mogu da prijave sve zainteresovane (trenere, lekare…) za prisustvo na ovom savetovanju. Krajnji rok je 20. decembar (mejl: bojana.milicevic@ssab.org.rs, br. telefona: 011/36-05-880).