20 October, 2021
PočetnaVestiSTONI TENIS NA OTVARANJU NOVE SEZONE

STONI TENIS NA OTVARANJU NOVE SEZONE

ŠKOLSKI SPORT

Sve je spremno za početak nove sezone Prvenstva Beograda za učenike osnovnih i srednjih škola koje organizuje Sportski savez Beograda pod pokroviteljstvom Gradskog sekretarijata za sport i omladinu. Stoni tenis je prvi sport u kojem će se osnovnci i srednjoškoslci boriti za zvanje prvaka našeg glavnog grada u sezoni 2017/2018. Takmičenja će biti održana u Sportskom centru Master (Cvetna 4, Zemun). Osnovci će se u pojedinačnim konkurencijama ogledati 28. septembra, a srednjoškolci 2. oktobra. Ekipna takmičenja u konkurenciji osnovaca na programu su 29. septembra, a u konkurenciji srednjoškolaca 3. oktobra. Pored SSAB gradsko školsko prvenstvo u stonom tenisu realizuje i Stonoteniski savez Beograda.

Više informacija o Prvenstvu Beograda u stonom tenisu za učenike osnovnih i srednjih škola možete saznati OVDE

Prijavu za Prvenstvo Beograda u stonom tenisu za učenike osnovnih i srednjih škola možete preuzeti OVDE