29 March, 2024
PočetnaDogađaji“SOKOLSKA REVIJA PLESA I AKROBATIKE” NA STAROM DIF-U

“SOKOLSKA REVIJA PLESA I AKROBATIKE” NA STAROM DIF-U

„Sokolska revija plesa i akrobatike” u organizaciji Sokolskog saveza Beograda održaće se u nedelju, 1. novembra, sa početkom u 16 časova u Gradskom centru za fizičku kulturu Beograda (Stari DIF).
Sokolske plesne i akrobatske revije imaju tradiciju dugu više od 100 godina. Ova manifestacija je tradicionalna i jedna od najvećih koje organizuje Sokolski savez Beograda. Iz godine u godinu sve je više učesnika, a rekreativni ples je jedan od najbrojnijih oblika vežbanja u sokolskim društvima.
Na reviji će biti prikazano 20 nastupa Sokolskih društava iz Beograda i Srbije, plesnih, baletskih i gimnastičkih klubova. Nastupiće sportisti svih uzrasta.
Manifestacija a će biti održana bez prisustva publike, uz poštovanje svih mera i preporuka kriznog štaba vezanih za pandemiju virusa COVID-19.