SENIORIMA SAMO SET PROTIV SAD

Last Updated: 29/06/2019Autor

Muška seniorska reprezentacija Srbije pretrpela je drugi poraz na turniru 19. grupe V vikenda II Lige nacija 2019. u Plovdivu. SAD su danas, u 2. kolu, pobedile Srbiju sa 3:1, po setovima 14:25, 25:20, 29:27 i 26:24, posle 114 minuta igre. Izabranici Nikole Grbića su odigrali odlično u prvom setu, što i rezultat pokazuje, da bi potom prepustili incijativu Amerikancima. Treći i četvrti set su SAD dobile posle grešaka naših odbojkaša u najvažnijim trenucima, iako je u oba seta Srbija vodila u završnicama. To su svakako detalji na koje će stručni štab obratiti pažnju.

Srbija će sutra, u poslednjem, 3. kolu, igrati protiv Bugarske od 19.40 časova po našem vremenu, uz direktan prenos na TV Sport Klub 1.