POČETAK POSETA SPORTSKIM SAVEZIMA U 2022.

Last Updated: 07/03/2022AutorTags: ,

Prijateljske posete sportskim savezima u 2022. započeli smo posetom Sportskom društvu borilačkih sportova „Zvonko Osmajić“. Predstavnici SSAB bili su Nina Peković i Bojana Milićević,predstavnik Sekretarijata za sport i omladinu bio je Hadži Srahinja Stojković, 22.02.2022. primili su ih predsednik saveza, Vesko Osmajlić.

Sportsko društvo Čukarički, predstavnici SSAB bili su Nina Peković i Bojana Milićević,predstavnik Sekretarijata za sport i omladinu bio je Hadži Srahinja Stojković, 23.02.2022. primili su ih predsednik saveza, Vladimir Matić.

Sportsko društvo slepih i slabovidih “Napredak“, predstavnici SSAB bili su Bojana Milićević,predstavnik Sekretarijata za sport i omladinu bio je Hadži Srahinja Stojković, 01.03.2022. primili su ih predsednik saveza, Milija Bekić.

Sportsko društvo gluvih i nagluvih “Olimpija“, predstavnici SSAB bili su Bojana Milićević,predstavnik Sekretarijata za sport i omladinu bio je Hadži Srahinja Stojković, 01.03.2022. primili su ih sekretar saveza, Zorica Milić.