It seams that you haven't connected with your Twitter account
25 August, 2019
PočetnaOdbojkaODBOJKAŠICAMA SET PROTIV JAPANA

ODBOJKAŠICAMA SET PROTIV JAPANA

Podmlađena ženska seniorska reprezentacija Srbije pretrpela je drugi poraz na turniru 15. grupe IV vikenda II Lige nacija 2019. u Tokiju. Japan je, u 2. kolu, pobedio Srbiju sa 3:1, po setovima 19:25, 25:14, 25:23 i 25:14, posle 102 minuta igre. Osvojile su seniorke Srbije prvi set na turniru u Tokiju i to protiv domaćina, Japan, a ne bi bilo nezaslužno da su osvojile i bod. Igrale su izabranice Branka Kovačevića borbeno, požrtvovano, ali nisu uspele da smanje broj grešaka. Posle osvojenog prvog seta, Srbija je imala priliku da osvoji i treći, ali nije bilo ni sreće ni smirenosti u presudnim trenucima, što je kompletan sastav Japana i te kako znao da iskoristi. Srbija će sutra, u poslednjem, 3. kolu, igrati protiv Brazila od 8.40 časova po našem vremenu, uz direktan prenos na TV Sport Klub 1.