It seams that you haven't connected with your Twitter account
19 September, 2019

Penzija! O kako to gordo zvuči kada sa velike scene silaze sportisti, naši uzori, heroji, inspiracija. Bila je čast svedočiti i živeti u epohi

Muška selekcija Srbije u konkurenciji do 16 godina u sastavu: Hamad Međedović, Stefan Popović i Petar Teodorović, predvođeni trenerom Vladimirom Krstićem osvojila je naslov

Fed kup reprezentativka Srbije Nina Stojanović okitila se prvim WTA trofejom u karijeri. Stojanovićeva je do vredne titule stigla na WTA takmičenju u Jurmali

Protekle nedelje u Moskvi je održano Pojedinačno letnje prvenstvo Evrope u konkurenciji do 16 godina za devojčice i dečake. Od predstavnika Srbije najveći uspeh

Dušan je duša, u pravom smislu te reči. Uvek nasmejan, toplinom obasjan, vredan, spreman da pruži ruku svakom putniku namerniku koji se nađe na

Novak Đoković pobedio je Rodžera Federera i odbranio titulu na Vimbldonu. Đoković je pobedio Federera posle dramatičnog spektakla u pet setova, posle petočasovne borbe

Aleksandra Krunić je u paru sa Šukom Aojamom osvojila titulu u dublu u Hertogenbošu, pošto su u finalu bile bolje od Lesli Kerkov i

Srpski teniser Novak Đoković osvojio je danas titulu na mastersu u Madridu pošto je u finalu pobedio Grka Stefanosa Cicpasa 6:3, 6:4. Đoković je