19 March, 2024
PočetnaAtletikaIZBORNA SKUPŠTINA ATLETSKOG SAVEZA BEOGRADA – Zoran Damjanović novi predsednik, Aleksandra Gligić generalni sekretar

U prostorijama doma srednjih škola “Patrijarh Pavle” u četvrtak, 17. decembra 2020. godine sa početkom u 18:00 časova, održana je redovna sednica Izborne skupštine Atletskog saveza Beograda kojoj je prisustvovalo svih 36 delegata.

Za novog predsednika ASB-a, u mandatnom periodu 2020-2024. izabran je privrednik Zoran Damjanović, koji se tom prilikom zahvalio dosadašnjem predsedniku ASB-a dr Dejanu Šuputu na nesebičnom radu, trudu i zalaganju.

Za generalnog sekretara u mandatnom periodu 2020-2024. ponovo je izabrana Aleksandra Gligić, koja je i do sada uspešno obavljala ovu funkciju.

Sportski savez Beograda ovom prilikom čestita izabranom rukovodstvu i želi puno uspeha u predstojećem mandatu.