GOSTI IZ NIŠA I 75 TAKMIČARA NA „TROFEJU BEOGRADA“

Last Updated: 05/11/2020AutorTags:

Savez za sinhrono plivanje Beograda u saradnji sa Klubom za umetničko-sinhronizovano plivanje „25. maj“ i Savezom za sinhrono plivanje Srbije organizuje takmičenje „Trofej Beograda&Synchro open Stari grad“, u subotu, na bazenu PD „25. maj – Milan Gale Muškatirović“.
Na takmičenju će učestvovati devet klubova, od čega osam iz Beograda i jedan iz Niša, sa ukupno 75 takmičara.
„Trofej Beograda“ se organizuje za kategoriju kadeta sa smanjenim brojem disciplina i bez prisustva publike, kako bi se ispoštovale epidemiološke mere, a sve u skladu sa preporukama kriznog štaba vezanim za pandemiju virusa COVID-19.

Prenos takmičenja moći će da se prati uživo na youtube kanalu i instagram stranici KUSP „25. maj“.
Pokrovitelj takmičenje je Sekretarijat za sport i omladinu grada Beograda.

SATNICA TAKMIČENJA

09.35h KOMBINACIJA