FUTSAL TROFEJI OTIŠLI U ŠEST ŠKOLA

Last Updated: 18/04/2018Autor

ŠKOLSKI SPORT

Stavljena je tačka na Prvenstvo Beograda za učenike osnovnih i srednjih škola u futsalu koje je, pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu Grada Beograda, organizovao Sportski savez Beograda i koje je ove godine okupilo 86 ekipa sa ukupno 818 takmičara i takmičarki. U kategoriji osnovaca V i VI razreda trofej je pripao Osnovnoj školi „ Svetislav Golubović – Mitraljeta“ iz Zemuna, dok je u istoj uzrasnoj kategoriji, samo u konkurenciji osnovki, najbolja bila Osnovna škola „ Sava Šumanović“ Zemuna.

Osnovna škola “ Filip Kljajić“ sa Čukarice i Osnovna škola „ 14 oktobar“ iz Rakovice osvojile su najsjajnija odličja u kategoriji osnovaca, odnosno osnovki VII i VIII razreda, dok su najviše počasti u konkurenciji srednjih škola pripale „Drugoj ekonomskoj školi“ sa Voždovca (dečaci), te „Sportskoj gimnaziji“ sa Starog Grada (devojčice).Prvenstvo Beograda za ucinike osnovnih i srednjih skola u futsalu_Izvestaj Prvenstvo Beograda za ucinike osnovnih i srednjih skola u futsalu_Plasmani 1_1 1_2 1_3

Osvajači medalja

V-VI razredi