BEOGRAD 21. APRILA DOBIJA ŠKOLSKE PRVAKE U RUKOMETU

Last Updated: 15/03/2017Autor

ŠKOLSKI SPORT

U četvrtak, 16. marta 2017, u Sportskom centru “Šumice” počinje Prvenstvo Beograda u rukometu koje organizuje Sportski savez Beograda uz tehničku pomoć Rukometnog saveza Beograda, a pod pokriviteljstvom i uz podršku Sekretarijata za sport Beograda. Na prvenstvu, na kojem će pravo učešća imati pobednici opštinskih takmičenja sa svih 17 opština našeg glavnog grada, očekuje se oko 800 školaraca, a za trofeje će se boriti dečaci i devojčice u kategorijama V i VI razreda, VII i VIII razreda i srednjih škola. Finalni dan na programu je 21. aprila, a prvoplasirane i drugoplasirane ekipe u muškoj i ženskoj konkurenciji VII i VIII razreda, odnosno srednjih škola izvadiće “vizu” za Međuokružno takmičenje. Inače, za sve osvajače medalja organizator je obezbedio diplome, medalje i pehare.