ODRŽAN DRUGI KURS “SHUTTLE TIME” PROJEKTA

Last Updated: 18/12/2017Autor

BADMINTON

Samo mesec dana nakon prvog u Nacionalnom badminton centru na Adi Ciganliji u nedelju, 17. decembra 2017, održan je i drugi Kurs za realizatore “Shuttle Time” projekta Svetske badminton federacije. Nedeljni događaj okupio je 16 učesnika iz devet škola Beograda, Zrenjanina, Obrenovca i Omoljice, kao i trenere iz badminton klubova Latković i Novi Sad. Kursu, koji je vodio glavni trener badminton reprezentacija Srbije Milan Barbir, inače, licencirani internacionalni edukator u okviru projekta “Shuttle Time”, prisustvovao je i Dragan Krtinić, predstavnik Sportskog saveza Petrovca na Mlavi.

“Zadovoljni smo kako je prošao i drugi Kurs u okviru “Shuttle Time” projekta, koji Badminton savez Srbije realizuje uz podršku Ministrstva omladine i sporta. Učesnici su bili izuzetno aktivni u svim segmentima Kursa, a na kraju su im podeljeni setovi badminton opreme”, kazao je generalni sekretar Badminton saveza Srbije Andreja Andrić, koji je, poput Barbira, licencirani internacionalni edukator u okviru projekta “Shuttle Time”.