It seams that you haven't connected with your Twitter account
26 February, 2024
PočetnaStručna Komisija

Stručna Komisija

Komisija za program i finansije

1. Mandatar Nebojša Jevremović (Generalni sekretar SSAB)
2. Nina Peković Savić (Stručna služba SSAB)
3. Vladan Glavonjić (Kendo savez Beograda, član IO SSAB)
4. Gordana Todorović (Serkretarijat za sport i omladinu Grada Beograda)
5. Mladen Maran (Odbojkaški savez Beograda)

 

Komisija za rekreativni sport

1. Mandatar Nebojša Stojanoski (Savez za rekreaciju i fitnes Srbije)
2. Doc. dr Goran Prebeg (Fakultet za sport i fizičko vaspitanje – katedra za rekreaciju, Univerzitet u Beogradu)
3. Petar Stakić (Asocijacija sport za sve)
4. Novica Todosijević (Sekretarijat za sport i omladinu)
5. Doc. dr Aleksandar Ivanovski (Visoka sportska i zdravstvena škola)

Komisija za međugradsku, međunarodnu saradnju i medije

1. Mandatar Slobodan Đurić (Softbol savez Srbije)
2. Damir Radović
3. Aleksandar Simić (Udruženje sportskih novinara Beograda)
4. Željko Vučković (Novinska agencija “Tanjug”)
5. Nenad Đurović (Sportska redakcija Radio televizije Srbije)
6. Marija Stojanović (Sportski Žurnal)
7. Goran Anđelković (Urednik dnevnih novina “Kurir”)

Zdravstvena komisija

1. Mandatar prof. dr Vladimir Jorga
2. Sci. dr Duško Spasovski (Institut za ortpedsko-hirurške bolesti “Banjica”)
3. doc.dr Miloš Marković (Institut za higijenu sa medicinskom ekologijom Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu)
4. Prof. dr Goran Vukomanović (Dečija univerzitetska klinika “Tiršova”)
5. sci.dr Danijela Vukićević (Klinika za rehabilitaciju “Dr Miroslav Zotović”)

6. Dr Marko Kimi Milić (Visoka medicinska škola dtrukovnih studija “Milutin Milanković”)

7. dr Nikola Čikiriz (Vojnomedicinska akademija)

8. red.prof. Duško Ilić (Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja Univerziteta u Beogradu)

Komisija za kategorizaciju klubova na teritoriji grada Beograda koji ostvaruju izuzetne sportske rezultate u olimpijskim i paraolimpijskim sportovima

1. Nikola Stojić, mandatar

2. Prof. dr Nenad Janković

3. Boško Adžić

4. Nebojša Jevremović

5. Vesna Zirić

Statutarno-pravna komisija

1. Mandatar Dejan Šuput
2. Stevan Božić
3. Slaven Radonić
4. Miroslav Sever
5. Tanja Bogosavac

Komisija za dodelu nagrada i priznanja

1. Mandatar, Đorđe Pejčić (SSAB)
2. Dragoljub Kočović
3. Dane Korica
4. Stanka Pejović (Sportsko društvo Radnički)
5. Vukan Jovanović (Sekretar za sport i omladinu)