DELEGACIJA RSS NA SASTANKU SA PREDSEDNIKOM IHF HASANOM MUSTAFOM

Last Updated: 16/02/2020Autor

Delegacija Rukometnog saveza Srbije na čelu sa predsednikom UO Božidarom Đurkovićem i v.d generalnog sekretara Mazlamom Džemailovskim sastala se danas u sedištu Međunarodne rukometne Federacije (IHF) u Bazelu sa prvim čovekom svetskog rukometa, Dr. Hasanom Mustafom. U srdačnom razgovoru sa čelnikom IHF teme su bile vezane za takmičarsku godinu koja je ispred nas i razvojne projekte obe organizacije, a sastanak je upriličen na poziv Međunarodne rukometne Federacije. Predsednik Đurković poklonio je Mustafi monografiju „Branislav Pokrajac“ posvećenu prvom čoveku u istoriji našeg sporta koji je postao olimpijski šampion kao igrač i trener, odnosno, uručio specijalno priznanje povodom 70 godina Rukometnog saveza Srbije.